Admin altyapisorgulamacomtr Yorum yok D-SMART ALTYAPI SORGULAMA 2020 Genel

D-SMART ALTYAPI SORGULAMA 2020

DSMART FİBER ALTYAPI internet, dünya çapında veri aktarımında en yeni gelişme ve konut internet bağlantılarının altın standardıdır. Fiber optik internet, kablo, ADSL / çevirmeli ağ vb. Geleneksel yöntemlerden daha hızlıdır. Fiber optik internet, koruyucu kabloya sarılı ince cam kablolar olan fiber optik kablolar aracılığıyla veri aktaran bir hizmettir. Küçük cam teller ışık sinyalleriyle veri gönderir ve oldukça fazla miktarda veriyi tek bir satırda oldukça kolay bir şekilde taşıyabilir.

DSMART FİBER ALTYAPI internetin bazı faydaları nelerdir?

  • Büyük miktarda veriyi hızlı bir şekilde aktarır (bant genişliği)
  • Hızlı yükleme / indirme hızı
  • Yeni nesil teknoloji (gelecekteki teknolojileri destekleyecektir)
  • Güvenilirlik (daha güçlü, hasara karşı sert, havaya duyarlı olmayan, 40-50 yıl sürer)
  • Maliyet (teknoloji daha uygun hale geldikçe sonuçta daha düşük maliyetli olacaktır)

DSMART FİBER ALTYAPI internet ne kadar hızlı?

DSMART FİBER ALTYAPI internet, üst düzey planları 100 Mbps’ye ulaşan üst düzey hızlar sunar. Geleneksel internet planları 8 ila 25 Mbps arasında değişmekle birlikte, fiber internet planları etkileyici bir 10 Mbps’de başlar. Hanelerin çoğunluğunun 100 Mbps plana ihtiyacı olmayacak ve başlangıçtaki fiber planından tamamen memnun kalacaklar.

DSMART FİBER ALTYAPI ve ADSL internet arasındaki fark nedir?

AADSL internet, verileri koaksiyel kablolar üzerinden ileterek çalışır. DSMART FİBER ALTYAPI internet cam fiber kullanır ve bu nedenle çok daha hızlı, daha güvenilir ve daha kalitelidir. Gecikme veya gecikme sorunları yaşamadan fiber optik bağlantıyla daha fazla kullanıcı bağlayabilirsiniz.

DSMART ADSL ALTYAPI

DSMART ADSL ALTYAPI, İnternet, bilgisayarınız ile İnternetin “omurgası” arasında veri ileri geri almak için mevcut bakır telefon kablolarını kullanır. Geleneksel çevirmeliğin aksine, bilgiler sesli aramalar için kullanılandan ayrı bir frekansta iletilir bu da daha az müdahaleci ve daha hızlı bir seçenek haline gelir. Bu yüzden insanların interneti kullanmaları için telefondan çıkmalarını beklemeniz gerekmez.

Birkaç çeşit ADSL vardır, ancak çoğu konut müşterisi için uygun olanı ADSL veya Asimetrik ADSL’dir. “Asimetrik” terimi düzensiz yükleme ve indirme hızlarından gelir kabloda olduğu gibi indirme hızları genellikle daha hızlıdır. ADSL planları indirmek için 16 Mbps’ye, yükleme için yaklaşık 1 Mbps’ye ulaşabilir. ADSL, doğrudan bir hat olduğu için, komşuları aynı anda çevrimiçi olduğunda, kablo kullanıcılarının karşılaştığı bant genişliği sıkışma sorunlarını atlar.

DSMART ADSL ALTYAPI, kablolu internetten daha mı iyidir?

Evet ve hayır. Tarihsel olarak, ADSL hızları çoğu zaman kablodan daha yavaştı. Bununla birlikte, ikisi arasındaki büyük farklardan biri, kablo teknolojisinin, indirme hızlarınızı etkileyebilecek ve dalgalanmalarına neden olan ortak bir bant genişliği üzerinde çalışmasıdır. ADSL ile bağlantı hızları daha sabittir. Eğer aradığınız performans ve hızda tutarlılık varsa, ADSL ile uzun vadede daha iyisini yapma ihtimaliniz daha yüksektir.

 

DSMART ADSL ALTYAPI veya kablolu internet kullanmalı mıyım?

ADSL, kabloya kıyasla daha uygun fiyatlarla daha güvenli ve güvenilirdir. Kablo, video akışı ve oyun oynamak için genellikle daha hızlı ve daha iyidir. Hangisine gideceğinize karar verirken yapmanız gereken ilk şey, ne kadar hıza ihtiyacınız olduğunu bulmaktır. Bu internet hız aracı ile yapılabilir . Ne kadar hıza ihtiyacınız olacağını öğrendikten sonra, iki seçeneği tartabilirsiniz.

DSMART ADSL ALTYAPI ÖZELLİKLERİ

  • Özel bağlantı
  • Daha uygun
  • E-postalar, tarama, sosyal medya vb. İçin ideal