Gizlilik ve Güvenlik

www.altyapisorgulama.com.tr internet sitemiz ziyaretçilerizin daha kolay ve basit şekilde GSM operatörlerinin tarifeler, paketler ve kampanyalarından faydalanmaları ve bilgi edinmeleri amacı ile hazırlanmıştır.

www.altyapisorgulama.com.tr web sitesi kullanıcıların güvenle 7/24 diledikleri sıklıkta ziyaret edebilecekleri şekilde güvenli olarak hazılanmıştır. GSM operatörlerinin hemen hepsinin tüm kampanyalarından, paketlerinden ve tarifelerinden faydalanabilir ya da bilgi sahibi olarak “Numara Taşıma”, “Faturasızdan faturalıya geçiş”, “Yeni Faturalı Hat Başvurusu” tercihlerinden birini değerlendirerek işlem yapabilirsiniz.

www.altyapisorgulama.com.tr sitesini ziyaret eden tüm ziyaretçilerimiz başvuru formu doldurmadığı sürece kişisel bilgilerine erişim sağlanamaz. Başvuru formlarındaki doldurup gönderdiğiniz bilgileriniz mevcut disklerimizde tutulmaktadır.

Hiçbir kullanıcının internet sitemiz üzerinden Kredi kartı, Kimlik belgesi ve TC kimlik numarası alınmaz/talep edilmez. Başvuru formlarımızda müşterinin Adı Soyadı, Telefon numarası, Şehir blgisi ve aldığı hizmetler ile talep ettiği hizmetler dışında bilgi istenmez.

Başvuru yapan her kullanıcı için talebi doğrultusunda ilgili Operatör tarafından çözüme gidilmek üzere yönlendirme yapılır.

Web sitemizde www.altyapisorgulama.com.tr tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o siteni