Admin altyapisorgulamacomtr Yorum yok KABLONET ALTYAPI SORGULAMA 2020 Genel

KABLONET ALTYAPI SORGULAMA 2020

  • Kablo TV hatları (KabloNet). KabloNet internet, evinize TV servisinizin kullandığı koaksiyel kablolar üzerinden ulaşır. Ayrıca, diğer birçok internet seçeneğine göre gelişmiş bir bağlantı hızı sunar. Genel olarak, fiber internet gibi kısıtlı olarak erişilebilirdir.
  • Kablo hızı: Kablo internet hızları çok hızlıdır ve fiberin indirme hızlarına rakip olabilir. Fiber internete karşı kablonet internetin dezavantajı, yükleme hızlarının aynı seviyelere ulaşamamasıdır.

KabloNet Altyapı İnternet Özeti

KabloNet indirme hızları genellikle 10–24 Mbps arasındadır, yükleme hızları 2 – 4 Mbps’dir. Bazı sağlayıcılar belirli alanlarda daha fazlasını sunar, ancak bu aralıklar ev WiFi özelliğini kullanmak için bekleyebileceğiniz normlardır.

KabloNet, fiber internet kadar hızlı değildir ve hız “yoğun kullanım” zamanlarda bazen yavaşlar. Bu, tüm komşularınız işten eve dönüp Netflix’i açtığında %20 -/+ yavaşlaması bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

KabloNet Altyapı Özellikleri;

o             Bakır koaksiyel televizyon kablosu ile internet sunar,

o             Ülke genelinde% 22 teminat,

o             Bant genişliği genellikle komşularla paylaşılır,

o             Hız akşamları % 20–40 oranında yavaşlar (bant genişliği paylaşımı nedeniyle),

o             Çoğu durumda ADSL’den daha yüksek hız.

KABLONET ALTYAPI ikilemindeki büyük resim:

o             ADSL, KABLONET ALTYAPI olmayan yerdeki müşteriler için en iyisidir.

o             KABLONET ALTYAPI internet hizmeti, fiber erişimine sahip olmayan veya yıldırım hızında hız kullanmayan kişiler için en iyi seçimdir. Ayrıca, maliyet düşürücü “kablo demeti” planlarından yararlanabilecek TV izleyicileri için de harika bir seçenek.

KABLONET ALTYAPI Öellikleri:

  • Yüksek İnternet hızları,
  • Uygun fiyatlı TV paketleri,
  • Şehir içi yaygın kullanım,

KABLONET ALTYAPI, ADSL servisinin (düşük bant genişliği, modası geçmiş altyapı) ile ilgili sorunların bir kısmını çözer. KABLONET ALTYAPI ile ilgili diğer özellik noktasal bant genişliği paylaşımıdır. Bant genişliği mahallelerde paylaşıldığından, çoğu zaman kablonet, yoğun kullanım sürelerinde ADSL kadar olmasa da yavaşlamalar olabilir.