Admin altyapisorgulamacomtr Yorum yok VODAFONE NET ALTYAPI SORGULAMA 2020 Genel

VODAFONE NET ALTYAPI SORGULAMA 2020

VODAFONE altyapı olarak kararlarınızı güvenle vermenize yardımcı olmak için çalışıyoruz. Bunu yapmak için burada bahsedilecek ürünlerin servis sağlayıcı hizmetini vermekteyiz.

Yüksek hızlı internet için alışveriş yaparken, şu üç tür ile karşılaşırsınız: ADSL, kablonet ve fiber optik olarak bilinen dijital abone hattı. Üçü de internet hizmetleridir ve eski moda çeviriden daha hızlı olduklarını söylemenin süslü bir yoludur. VODAFONE altyapı ADSL, kablonet ve fiber optik servisi arasındaki temel farkları anlamak, İnternet gereksinimlerinizi en iyi karşılayacak türü belirlemenize yardımcı olacaktır.

VODAFONE altyapı ADSL internet servisi

VODAFONE altyapı ADSL servisi, yüksek hızlı internet sunmak için yerel telefon hattınızı kullanır. Çevirmeli bağlantı servisinden farklı olarak ADSL, telefon ve internet için ayrı frekanslar kullanır, böylece ikisini de aynı anda kullanabilirsiniz.

Üç ana geniş bant seçeneğinden ADSL genellikle en yavaş olanıdır.

VODAFONE altyapı ADSL paketleri için indirme hızları tipik olarak saniyede yaklaşık 8 ile 16 megabit arasında değişmektedir; web tarama ve e-posta gibi temel görevler için iyidir, müzik ve standart video akışı için yeterli olan ancak biraz yavaş olabilen 6 Mbps veya 7 Mbps Wi-Fi’nize bağlı birden fazla cihazınız varsa, yüksek tanımlı video akışları. Bir internet sağlayıcı, 8 Mbps ile 16 Mbps’ye kadar ADSL hız katmanları sunar.

VODAFONE altyapı Kablonet internet paketleri tipik olarak 10 Mb / sn’den 25 Mb / sn’ye, fiber optik ise yine 10 Mb / sn’den başlar. Mevcut en hızlı, en pahalı ADSL servisi çoğu zaman en yavaş, en ucuz kablonet veya fiber seçeneğinden daha yavaş olabilir.

İnternet servis sağlayıcılar, planlar, fiyatlandırma ve mevcut hızlar paketten pakete değişmektedir. Belirli bir pakette bile, mevcut olanlar AKN kullanımına göre farklılık gösterebilir.

VODAFONE altyapı Kablonet internet servisi

Bu hizmet, yüksek hızlı internet sağlamak için telefon telleri yerine kablonet telleri kullanır. Sonuç daha hızlı servis.

VODAFONE altyapı maksimum indirme hızı kademeleri, çoğu ADSL teklifinde 16 Mbps’lik bir üst uç ile karşılaştırıldığında, 20 ile 24 Mbps arasında değişmektedir. Verilen 24 Mbps, internete bağlı birden fazla cihaz kullanırken bile, çoğu evin ihtiyacından daha hızlıdır. Genellikle 15 Mb / sn veya 20 Mb / sn’den başlayan düşük hız kademeleri de mevcuttur.

VODAFONE altyapı Kablonet internet hizmeti ADSL’den daha güvenilir olma eğilimindedir. BTK’nın Aralık 2016 tarihli raporunda, VODAFONE altyapı kablonet ve fiber optik indirme hızlarını reklamdan daha hızlı bir şekilde sağladığı tespit edildi.

VODAFONE altyapı Fiber optik internet hizmeti

Fiber optik genellikle en hızlı internet seçeneğinizdir, ancak kablonet teknolojisindeki gelişmeler hızla boşluğu kapatıyor. VODAFONE altyapı Fiber optik internet sağlayıcıları için indirme hızları 10 Mbps – 100 Mbps arasındadır. VODAFONE altyapı Yükleme hızları, video konferansların kalitesini ve büyük dosyalar gönderme yeteneğinizi etkiler. 25 Mbps indirme hızına sahip bir kablonet internet paketi, 1 Mbps’den az bir yükleme oranına sahip olabilir. Ayrıca, indirilmiş 6 Mbps indirme hızına sahip bir ADSL paketi, yalnızca kabaca 0,5 Mbps yükleme hızına sahip olabilir.

Aksine, 25 Mbps indirme hızında bir VODAFONE altyapı fiber optik paket 5 Mbps yükleme hızına sahip olabilir. Bazı fiber optik internet sağlayıcıları ile yükleme hızı, ayna indirme hızını arttırır.

VODAFONE altyapı Fiber optik internet, ADSL veya kablonet internet servisi kadar yaygın değildir. Bunun nedeni, hizmetin mevcut kablonet veya telefon hatlarını kullanmamasıdır. Bunun yerine, belirli bir alanda hizmet sunmak için yeni fiber optik kablosu takılması gerekir. Bu kablolar veri göndermek

VODAFONE altyapı En iyi internet

Mevcut çeşitli internet seçeneklerini ihtiyaçlarınız için en iyi doğrultuda seçmelisiniz. Bu kararda iki ana faktör: nerede oturduğunuzu ve ne hıza ihtiyacınız olduğunu net olarak VODAFONE altyapı çağrı merkezine bildirmeniz gerekmektedir.

Ne yazık ki, nerede yaşadığınıza bağlı olarak, internet sağlayıcıları arasında seçim yapmak için çok az seçeneğiniz olabilir. Ancak, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç hız kademesine sahip olacaksınız. Kullanımınız ne kadar gelişmiş ve bağlı cihazlarınız ne kadar fazlaysa, o kadar hızlı internet gerekir.